IMG_8523.JPG

Ja osobne som a robím všetko pre to, aby moje zákazníčky našli v sebe odvahu a nasledovali moje kroky. Kto som? Bývalá učiteľka s 23-ročnou praxou. Moje krédo – také staré, a predsa pravdivé ! Nejestvujú pekné a škaredé ženy. Sú len také, ktoré sa vedia upraviť, obliecť – čo v preklade znamená – naučia sa zvýrazniť svoju krásu a dokážu zakryť drobné nedostatky. A na to predsa slúžia šaty. No nie ? Veď inak by nám stačil nezvädnutý figový list. Vždy som mala averziu voči predajniam, v ktorých viseli šaty, kostýmy, či blúzky skoro všetky rovnaké – uniforma ? Bŕŕŕ ! To nie je môj štýl.

Chcem, aby moje zákazníčky boli jednoznačne odlíšené od šedého davu, aby šaty boli ich druhá – nová koža, vyžarujúca ženskosť a hlavne, radosť zo života. Sme iné, nájdete u nás vždy čosi nové, dobrú náladu, úsmev, pohodu, ochotu pomôcť a radosť – tú z práce, keď od nás odchádza spokojná zákazníčka. U nás vždy nájdete dobrú kvalitu, strih, úžasné farby a modely z celého sveta.

“Hľadanie samej seba je len začiatok”

Ten nový začiatok, Váš, milé dámy, môže byť i v zmene vo vašom obliekaní. Skúste ! Na dverách našich predajní nenájdete odkaz, že kto probuje, musí i kúpiť. Radosť nám urobí i to, že sa vidíte v úplne novom svetle, krajšie, zaujímavejšie. Vlastne styling zadarmo. Obliekame slečny a dámy všetkých vekových a hmotnostných kategórií,čo prezentujú aj naše módne prehliadky kliknite tu , ak chcete nazrieť. A nielen šaty robia človeka, často i drobný šperk, šál, opasok, či kabelka dotvorí Vašu osobnosť.

 

O to všetko sa snaží a teší sa na Vašu návštevu

Vaša OLA DAUBNER a jej tím.